COOKIE_NOTE_CLOSE Ova online trgovina koristi kolačiće za optimalan doživljaj kupovine. Pri tome se primjerice na Vašem računalu pohranjuju informacije o sesiji ili postavke jezika. Bez kolačića opseg funkcioniranja online trgovine je ograničen. Da, slažem se / Ne, ne slažem se
  ASSMANN grupa    | 

Aktivna mrežna oprema
10 od 22 stavki
Media konverteri
DN-82022
KONVERTER DN-82022 , SC-SM , Tx1310 Rx1550 20km Tx1310nm / Rx1550nm, SC connector, up to 20km
DN-82122
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM - A Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm
DN-82123
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM - B Gigabit Ethernet, Tx1550nm / Rx1310nm
DN-82124
Gigabit Multimode to Singlemode Media Converter SC to SC, Wavelength 850nm, 1310nm
DN-82130
KONVERTER DN-82130 SC/RJ45 ZA SFP 10/100/1000-D SFP Open Slot, without SFP Module
DN-82150
DIGITUS PoE Media Converter, Multimode 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU
DN-82160
DIGITUS PoE Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU
DN-652101
Industrial Gigabit Media Converter 10/100/1000BaseT to 1000Base-SX SC, 0.5km,
DN-652102
Industrial Gigabit Media Converter 10/100/1000BaseT to 1000Base-SX SC, 20km,
DN-652103
Industrial Gigabit Media Converter 10/100/1000BaseT to 1000Base-X SFP,
  1. 1
  2. 2
  3. 3
10 od 22 stavki