COOKIE_NOTE_CLOSE Ova online trgovina koristi kolačiće za optimalan doživljaj kupovine. Pri tome se primjerice na Vašem računalu pohranjuju informacije o sesiji ili postavke jezika. Bez kolačića opseg funkcioniranja online trgovine je ograničen. Da, slažem se / Ne, ne slažem se
  ASSMANN Group    | 

Komunikacijska oprema - optika
1 od 1 stavki
MPO/MTP
DK-2566-20/4
DK-2566-20/4 FO MPO Patch Cables 12 niti OM4
1 od 1 stavki